ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Full Porselen

Estetik amaçlı olarak tercih edilen full seramik porselenler metal yada zirkonyum gibi bir alt yapı kullanılmadan, basınç altında kristal yapısı değiştirilerek dayanıklılığı arttırılmış restorasyonlardır.

DETAY

Zirkonyum Dişler

Zirkonyum, düşük gren çaplı ve yüksek gerilme direncine sahip özel bir alaşım olması nedeniyle metal destekli porselenlere alternatif olarak kullanılan bir materyaldir.

DETAY

Lamine Porselen

Diş hekimliğinde özellikle ön grup dişlerin estetik amaçlı tedavi edilmesinde mevcut diş dokusundan diğer porselen çeşitlerine göre çok az veya hiç madde kaybı olmadan yapılan kişiye özel porselenlerdir.

DETAY

Diş Beyazlatma

Kanal tedavi sonucunda ortaya çıkan içsel renkleşmelerin giderilmesi amacıyla uygulanan intrakronal yada kuron içi beyazlatma yöntemi ise dördüncü tip beyazlatma yöntemidir.

DETAY

Estetik Dolgu

Estetiğin ön planda olduğu ön bölge dişlerin kompozit ve bonding materyallerinin uygulanmasıyla yapılan tedavi yöntemidir.

DETAY

İnlay-Onlay Porselen Dolgular

Dişlerde meydana gelen çürük, yapı bozukluğu, renk değişikliği ve kırık gibi durumların tedavisinde kompozit materyallere alternatif olarak kullanılan laboratuvarda özel olarak üretilen porselenlerdir.

DETAY