Hizmetlerimiz

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Estetik diş hekimliği daha güzel ve sağlıklı görünen dişlere sahip olmak isteyen kişiler için uygulanan bir yöntemdir.

DETAY

DENTAL İMPLANTLAR

Diş eksiklerinin tedavisinde mevcut boşluğun komşu dişlere zarar vermeden, çiğneme fonksiyonunun yeniden sağlanması amacıyla çene kemiğinin içerisine yerleştirilen titanyum vidalar dental implantlar olarak ifade edilmektedir.

DETAY

PERİODONTOLOJİ

Peridontoloji yani halk arasında bilinen adıyla “Diş Eti Hastalıkları” kritik seviyelere ulaşmadan tedavi gerektiren durumların başında gelmektedir.

DETAY

ÇENE VE DİŞ CERRAHİSİ

Çene ve diş cerrahisi ile yaşadığınız problemleri gidererek daha sağlıklı bir hayata adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

DETAY

ÇENE-EKLEM RAHATSIZLIKLARI VE BAŞ-BOYUN-YÜZ AĞRILARI TEDAVİSİ

Çene eklemi diğer adıyla temporomandibular eklem alt çene hareketini sağlayarak çiğneme, konuşma, esneme, yutkunma gibi fizyolojik fonksiyonlarını yerine getirmektedir.

DETAY

KANAL TEDAVİSİ

Dişlerde meydan gelen derin çürükler, çeşitli travma yada çarpmalar diş sinirlerinin cansızlaşmasına ve iltihaplanmasına neden olabilmektedir.

DETAY

ORTODONTİ

Çapraşık dişlerin tedavisinde, çiğneme fonksiyonun düzenlenmesinde, alt-üst çene gelişiminin kontrolünün düzenlenmesini sağlayan bilim dalıdır.

DETAY

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

Çocuk ağız ve diş sağlığı ile ilgilenen bölümdür. Süt dişlerinde meydana gelebilecek çürük ve iltihabi durumlar sonradan yerine gelecek olan sürekli dişlere zarar verebilmektedir.

DETAY

DİŞ PROTEZİ

Diş eksikliklerinin tedavisinde gerek estetik gerekse çiğneme fonksiyonun yeniden sağlanabilmesi amacıyla sabit ya da hareketli olabilen materyallerdir.

DETAY

PANORAMİK RÖNTGEN

Klinik teşhis ve tedaviye karar verebilmek amacıyla dijital olarak tüm ağız radyografik görüntü tek seferde panoramik röntgen cihazı ile elde edilebilmektedir.

DETAY

SEDASYON

Çeşitli sedatif ve bazı narkotik ilaçların kombinasyonu kullanılarak hastalara kısa bir süre unutkanlık sağlayarak lokal anestezi altında diş tedavilerinin yapılabildiği yöntemidir.

DETAY